دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

تکنولوژی استارلایت پریمیوم

تکنولوژی استارلایت پریمیوم

WDR آیریویژن دوربین‌های خود را مجهز به تکنولوژی برتر استارلایت پریمیوم می‌کند. با کم‌نور شدن محیط امکان دارد که دوربین‌های دیگر به حالت IR و تصاویر سیاه‌و‌سفید سوئیچ کنند، اما دوربین‌های سری جدید آیریویژن اینطور نیستند و همچنان به ضبط ویدئوهای رنگی خود ادامه می‌دهند. با پشتیبانی از الگوریتم‌های پردازش تصویر، خروجی دوربین‌های استارلایت از کیفیت بالایی برخوردار می‌شود. تکنولوژی قدرتمند استارلایت به دوربین‌های تحت شبکه کمک می‌کند تا فارغ از شرایط نوری محیط، به نظارت بیست‌و‌چهار ساعته و مطمئن بپردازند.

برای اطلاع از قیمت دوربین مداربسته دید در شب کافی است با کارشناسان فروش آیریوژن تماس بگیرید.

 

مشخصات کلیدی استارلایت پریمیوم

تکنولوژی استارلایت پریمیوم آیریویژن ترکیبی از تجهیزات بصری با کیفیت و الگوریتم‌های پردازش تصویر پیشرفته است. با کمک تکنولوژی استارلایت، دوربین‌های آیریویژن می‌توانند در شرایط نوری افتضاح تصاویری تمام رنگی تهیه کنند؛ شرایطی که بدون افزودن نور اضافی به 0.001 لاکس می‌رسد.

سنسور 1/1.8 اینچی

سنسور دوربین، یکی از مهم‌ترین اجزاء آن است. آیریویژن از سنسور 1/1.8 اینچی سونی استفاده می‌کند؛ این سنسور به شدت نسبت به نور حساس است و ظرفیت آن تقریبا دو برابر سنسور‌های عادی‌ست. این سنسور بزرگ، استفاده از نور را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد و گزینه‌ی ایده‌آلی برای ثبت تصاویر رنگی و واضح، حتی در محیط‌های به شدت تاریک است.

کاهش نویز سه بعدی 3D

ثبت تصاویر در شرایط کم‌نور باعث ایجاد نویزهای دیجیتال می‌شود، بنابراین تکنولوژی کاهش نویز سه بعدی 3D در دوربین‌های استارلایت گنجانده شده است تا تصاویر را پردازش کند. با مقایسه‌ی فریم تصاویر قبلی، نویزهای دیجیتال فیلتر می‌شوند و رنگ‌ها دوباره احیا می‌شوند. تصویر حاصل شده با جزئیات صحنه‌ی واقعی وضوح پیدا خواهد کرد.

مزایای استارلایت پریمیوم

در این قسمت می خواهیم درباره ی مزایای استارلایت پریمیوم با شما عزیزان صحبت کنیم:

جزئیات بیشتر در تاریکی

– در محیط‌های تاریکی که روشنایی متناسبی وجود دارد، تجهیزات و الگوریتم‌های قدرتمند قادر به ثبت جزئیات بیشتری هستند.

جزئیات بیشتر در تاریکی

– برخلاف تصاویر سیاه‌و‌سفید، اطلاعات مربوط به رنگ‌های موجود در تصویر به شما کمک می‌کند تا افراد، وسایل نقلیه و رخدادها را به دقت و آسوده تشخیص بدهید.

جزئیات بیشتر در تاریکی

– چشم‌ها به ندرت قادر به دیدن جزئیات تصاویر هستند، دوربین‌های تحت شبکه به کمک استارلایت پریمیوم به نگهبانی مطمئن برای شهر تبدیل می‌شوند.

 

نمونه ویدئو

ویدئوی تایم-لپسی که عملکرد عالی استارلایت پریمیوم را در بازه‌های زمانی مختلف نشان می‌دهد.

 

سوالات متداول

  • تکنولوژی استارلایت پریمیوم در دوربین مدار بسته چه تفاوتی با دیگر دوربین ها دارد؟

با کم‌نور شدن محیط امکان دارد که دوربین‌های دیگر به حالت IR و تصاویر سیاه‌و‌سفید سوئیچ کنند، اما دوربین‌های سری استارلایت پریمیوم اینطور نیستند و همچنان به ضبط ویدئوهای رنگی خود ادامه می‌دهند.

  • قیمت دوربین مداربسته دید در شب نسبت به قیمت دوربین های مدار بسته گران تر است؟

قیمت دوربین مداربسته دید در شب آیریویژن بسیار مناسب است و از نظر قیمت تفاوتی با دوربین های معمولی ندارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *