دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

سوییچ POE آیریویژن مدل IV-POE2401

  • چیپست پیشرفته | Ai Watchdog
  • 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • محافظت شده در برابر نوسان برق
  • قابل نصب در رک
  • پشتیبانی از 802.3af , 802.3at | POE
  • دیپ سوئیچ | VLan , Extend
  • نشانگر LED
  • بدنه فلزی | بدون نیاز به فن

توضیحات

سوئیچ PoE آیریویژن مدل IV-POE2401

این سوئیچ شبکه دارای 27 پورت شبکه است. این محصول می‌تواند از هر پورت 30 وات خروجی توان الکتریکی و در مجموعه 300 وات خروجی توان الکتریکی داشته باشد.  بخاطر پشتیبانی از فیبر نوری این سویئچ می‌تواند داده‌های شبکه را تا کیلومترها فاصله دورتر با سرعت بالاتر انتقال دهد. این سوئیچ دارای گواهینامه‌های معتبر در کلاس جهانی است.

مشخصات مربوط به پورت‌های سوئیچ

این سوئیچ 27 پورت دارد. 24 تا از پورت‌های آن از نوع POE بوده و 2 تا از پورت‌ها نیز از نوع آپلینک اترنت و یک پورت دیگر از نوع SFP می‌باشند. 24 پورت POE دارای سرعت 100/10 مگابیت بر ثانیه است و 2 پورت آپلینک اترنت دارای سرعت 100/10 مگابیت بر ثانیه بوده و 1 پورت SFP دارای سرعت 100/10مگابیت برثانیه می‌باشد.

ولتاژ کاری در سوئیچ PoE

ولتاژ ورودی منبع تغذیه این سوئیچ 100 تا 240 ولت متناوب است. ولتاژ خروجی منبع تغذیه نیز برابر با 52 ولت 5.76 آمپر مستقیم/52 ولت 3.8 آمپر مستقیم است. استفاده از ارت را جدی بگیرید. اتصال به زمین در سوئیچ های شبکه برای جلوگیری از آسیب رساندن نوسانات برق به سوئیچ و همچنین فراهم کردن مسیری برای الکتریسیته ساکن از اهیمت بالایی برخوردار است. در این صورت خطری برای سوئیچ نبوده و به زمین انتقال داده می‌شود.

استفاده از فیبر نوری برای سرعت بهتر

این سوئیچ شبکه دارای 2 فیبر نوری است، که عبارتند از:

مولتی مود : 50/125   62.5/125   100/140um

سینگل مود:   8/125  8.7/125  9/125  10/125um

دیپ سوئیچ PoE

این سوئیچ نیز همانند دیگر سوئیچ‌های شبکه از 3 حالت دیپ برخوردار است. حالت اول آن اکستند است که  با قرارگیری بر روی این حالت داده و توان الکتریکی تا فاصله 250 متری انتقال داده می‌شود. حالت دوم دیپ سوئیچ عملکرد طبیعی سوئیچ است، که با قرار گیری بر روی این حالت عملکرد طبیعی سوئیچ ادامه پیدا می‌کند. ایزوله سازی پورت یکی دیگر از حالت‌های دیپ این سوئیچ است، که در این حالت تمامی پورت‌های POE  1 تا 24 با یکدیگر نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند و هر یک از این پورت‌ها به صورت جداگانه با پورت آپلینک ارتباط برقرار می‌کنند.

نشانگر LED سوئیچ

این نوع سوئیچ دارای سه نشانگر پاور ، اتصال پورت و عملکرد سوئیج است. نشانگر پاور این سوئیچ حالت روشن یا خاموش بودن سوئیچ را مشخص می‌کند. نشانگر اتصال پورت آن نیز متصل بودن هر پورت و انتقال داده را نمایش می‌دهد. اگر این نشانگر به صورت چشمک زن باشد، یعنی داده‌ها در حال جابه‌جایی هستند. نشانگر عملکرد سویئچ نیز نوع عملکرد سوئیچ را با توجه به حالت دیپ سوئیچ مشخص می‌کند.

شرایط محیطی سوئیچ PoE

شرایط محیطی خاصی توسط سازنده سوئیچ درون کاتالوگ آن درج می‌شود. محدوده دمای توصیه شده برای این سوئیچ توسط سازنده از منفی 20 درجه سانتی‌گراد تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد ذکر شده است. حداکثر دمای قابل تحمل این نوع سوئیچ نیز از 40- تا مثبت 85 درجه سانتی‌گراد در کاتالوگ آن درج شده است. این سوئیچ دارای محدوده رطوبت قابل تحمل از 5 تا 90 درصد است. حداکثر ارتفاع  مجاز نصب  این سوئیچ نیز  3000 متر از سطح زمین است که معمولا به این ارتفاع، ارتفاع از سطح دریا می‌گویند.

ابعاد و وزن سوئیچ

این نوع سوئیچ دارای ابعاد 45*207*320 میلی‌متر است. وزن این سوئیچ حدود 1900 گرم می‌باشد. ابعاد بسته‌بندی این سوئیچ 85*290*370 میلی‌متر بوده و در کارتنی به ابعاد 390*310*445 میلی‌متر بسته‌بندی می‌شود. در هر کارتن 5 عدد سوئیچ قرار می‌گیرد.

گواعینامه های سوئیچ PoE

این سوئیچ دارای سه گواهینامه ROHS و FCC و CE است. هریک از این گواهینامه‌ها به شرح ذیل هستند:

 گواهینامه ROHS: این گواهینامه از استانداردهای اروپایی بوده و برای محدودیت استفاده از مواد خطرناک برای محیط زیست و انسان در تجهیزات الکترونیکی استفاده می‌شود.

گواهینامه FCC: این گواهینامه جهت تنظیم و اجرای استانداردهای فنی جهت اطمینان از عدم ایجاد تداخل مضر در سوئیچ و عملکرد آن در محدوده طیف الکترومغناطیسی است.

 گواهینامه CE : این نوع گواهینامه مشخص می‌کند که این محصول تمامی مقررات اتحادیه اروپا را رعایت کرده است. همچنین تطابق آن را با استانداردهای ایمنی، بهداشت و حفاظت از محیط زیست که توسط اتحادیه اروپا تعیین شده است، را بیان می‌کند.

پورت ها

تعداد پورت ها

27 پورت

 

نوع پورت

24 پورت POE

2 پورت آپلینک اترنت

1 پورت SFP

 

سرعت پورت ها

24 پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه POE

2 پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه آپلینک اترنت

1 پورت 10/1000 مگابیت بر ثانیه SFP

شبکه

پروتکل های شبکه

IEEE802.3 

IEEE802.3u 

IEEE802.3x 

IEEE802.3ab

IEEE802.3ab

 

بستر انتقال داده

10Base-T

  • کابل شبکه UTP cat3,4,5 یا بالاتر (حداکثر 100 متر)

100Base-TX

  • کابل شبکه UTP cat5 یا بالاتر (حداکثر 100 متر)

1000Base-TX

  • کابل شبکه UTP cat5 یا بالاتر (حداکثر 100 متر)

 

Auto MDI/MDIX

تشخیص خودکار نوع کابل و پیکربندی خودکار پورت طبق نوع کابل

فیبر نوری

مولتی مود – Multi Mode

50/125

62.5/125

100/140um

 

سینگل مود – Single Mode

8/125

8.7/125

9/125

10/125um

POE

استانداردهای POE

IEEE802.3 af

IEEE802.3 at

 

توان خروجی

توان خروجی از هر پورت 30 وات

  •    IEEE802.3 af : 15.4W
  •       IEEE802.3 at : 30W

توان خروجی کلی 300 وات

شرایط محیطی

محدوده دمای توضیه شده

از منفی 20 تا مثبت 50 درجه سانتی گراد

 

حداکثر دمای قابل تحمل

از منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتی گراد

 

محدوده رطوبت قابل تحمل

از 5 تا 90 درصد (رطوبت غیر متراکم)

 

حداکثر ارتفاع مجاز نصب (ارتفاع از سطح دریا)

3000 متر از سطح زمین

ویژگی های فیزیکی

ابعاد محصول

45*207*320 میلی متر

 

ابعاد دسته بندی محصول

85*290*370 میلی متر

 

وزن محصول

1900 گرم

 

ابعاد کارتن محصول

390*310*445 میلی متر

 

تعداد در کارتن

5 عدد

 

وزن کارتن

13 کیلوگرم

دانلود کاتالوگ فارسی

دانلود کاتالوگ انگلیسی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ POE آیریویژن مدل IV-POE2401”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *