دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WDR Pro سه در یک

WDR تکنولوژی‌ای‌ست که دامنه‌ی دید دوربین را بزرگ می‌کند تا محدوده‌ی بزرگتری از نواحی مابین فضاهای تاریک و روشن تصویر پوشش داده شود.

سوپر WDR Pro آیریویژن چیست؟


سوپر WDR Pro آیریویژن تا سقف 3 فریم از داده‌ها خروجی می‌گیرد، این خروجی‌ها در زمان‌های مختلف و به ترتیب   ذخیره می‌شوند و در یک تصویر واضح با هم ترکیب می‌گردند. در مقایسه با عملکرد WDRهایی که چند مدل اکسپوژر دارند، با انجام نوعی پردازش سیگنال خاص به وسیله‌ی یک پردازنده‌ی سیگنال تصویر (ISP) یا دستگاه‌های دیگری که در قسمت پشتی سنسور قرار دارند، تصاویر باکیفیتی را می‌توان تحت شرایط کم‌نور تهیه کرد. این در حالی‌ست که سوپر WDR Pro آیریویژن سه سطح مختلف از این تکنولوژی را برای برآورده‌سازی نیازهای مختلف ارائه می‌کند: کم، زیاد، خودکار.

فروش دوربین مدار بسته ارزان تهران

  چطور باید متوجه حضور سوپر WDR Pro شد؟

صحنه‌ای که تفاوت‌های زیادی از لحاط کنتراست دارد، به اکسپوژرهای (قرارگیری در معرض نور) مجزایی برای نشان دادن جزئیات قسمت‌های تاریک و روشن یک صحنه نیاز دارد. هر چقدر زمان اکسپوژر بیشتر باشد، جزئیات بیشتری از قسمت‌های تاریک‌تر نمایان می‌شوند. سوپر WDR Pro آیریویژن سه زمان اکسپوژر مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد: زمان اکسپوژر طولانی، متوسط و کوتاه. این زمان اکسپوژرها باعث می‌شوند که دامنه‌ی دینامیکی گسترده‌ی دستگاه تا حد زیادی بزرگ شود و تصاویری واضح حاصل شود.

با سوپر WDR Pro از چه چیزهایی بهره‌مند خواهید شد؟

مخصوص سوژه‌های پرسرعت داخل منطقه‌ی موردبازبینی

نقاط نویزدار کمتر

تکنولوژی سوپر WDR PRO  آیریویژن نقاط نویزدار داخل تصویر را تا حد زیادی پایین می‌آورد و تصویر واضح‌تری را به شما نشان می‌دهد.

سوژه‌های متحرک واضح‌تر

این تکنولوژی سه در یک، سوپر WDR Pro را قادر می‌سازد که تصاویر بهتری از سوژه‌های متحرک تهیه کند و تصاویری واضحی را در اختیار شما قرار دهد.

جزئیات بیشتر تصویر

با دامنه‌ی اکسپوژر بالاتر این تکنولوژی، وضوح تصویر در صحنه‌های با تضاد یا کنتراست نوری بالا زیاد می‌شود و تشخیص سوژه‌ها در صحنه‌های نظارتی مهم ارتقا پیدا می‌کند.

تصاویر واقعی‌تر

عملکرد سوپر WDR Pro که در تکنینک‌های پردازش تصویر ارتقا پیدا کرده است، شما را قادر می‌سازد که رنگ‌های واقعی‌تری را در تصویر خود داشته باشید.

قابلیت تشخیص جزئیات حتی در ویدئوهایی که با کنتراست نوری بالا ضبط می‌شوند، برای کاربردهای امنیتی بسیار حائزاهمیت است. نمایندگی دوربین مدار بسته آیریوژن عمدتا تکنولوژی سوپر WDR Pro سه در یک خود را در دوربین‌های سری Pro و سری پلاک‌خوان LPR گنجانده است و به این دوربین‌ها کمک می‌کند که خدمات تخصصی‌تری داشته باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *