دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دوربین مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار آیریویژن

IV-SFD5111

بازتعریف “مینی” با لنزهای فوکوس خودکار AF

2/5 مگاپیکسلی، زوم اوپتیکال 3 برابری، WDR تا 140 دسی‌بلی، سنسور اولترا لولایت 0.002 لاکس، مطابق با استاندارد IP67 و IK10، IR II هوشمند، فاصله‌ی IR 35 متری، PoE1

تکنولوژی فشرده‌سازی پیشرو +H.265

کدک ویدیویی پیشرفته +H.265 در مقایسه با کدک ویدیویی H.264 تا 80-70 درصد در مصرف پهنای باند صرفه جویی میکند .

تجزیه‌و‌تحلیل محتوای ویدئویی (VCA)

قابلیت VCA آیریویژن به همراه 10 حالت تشخیصی خود، تجزیه‌و‌تحلیل ویدئویی هوشمند پیشرفته و دقیقی را در اختیار دوربین‌های تحت شبکه‌ی آیریویژن قرار می‌دهد؛ قابلیتی که امکان یک عملکرد نظارتی جامع و رسیدگی سریع‌تر به صحنه‌های مورد بازبینی گوناگون را فراهم می‌سازد.

استانداردهای IP67 و IK10

برخلاف سایز کوچک و مینی آن، این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF، مطابق با استانداردهای مطرح صنعت امنیت است: مقاومت در برابر تغییرات آب‌و‌هوایی، یعنی استاندارد IP67 و مقاومت در برابر ضربه، یعنی استاندارد IK10. این استانداردها امکان حفاظت از دوربین را در مقابل آسیب‌های نامطلوب فراهم می‌کنند تا عملکرد قدرتمند آن تضمین گردد.

زوم اوپتیکال 3 برابری

 

زوم اوپتیکال 3 برابری می‌تواند در عین حفظ وضوح تصویر، روی سوژه‌های دور زوم کند و با این کار ویدئوهایی باکیفیتی را در کل تصویر ارائه کند.

سنسور اولترا لولایت 0.002 لاکس

این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF، قادر به ارائه‌ی تصاویری رنگی و پرجزئیات است؛ تصاویری که حتی در محیط‌های کم نوری که به کیفیت 0.002 لاکس (در حالت رنگی) و یا 0 لاکس (در حالت سیاه و سفید) می‌رسند و در محیط‌های با نور تقریبا مادون قرمز، نیازی به هیچ‌گونه نورپردازی اضافی ندارند.

سوپر WDR 140 دسی‌بلی

تکنولوژی دامنه‌ی دینامیکی گسترده WDR)) سنسورمحور آیریویژن، امکان ضبط جزئیات بیشتری از یک صحنه را به این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF می‌دهد؛ این کار با بازتولید واقعی رنگ‌ها، حتی در شرایط با نور پس‌زمینه‌ی شدید یا شرایط نوری با میزان کنتراست بالا انجام می‌شود. نسبت مقادیر سیگنال روشن‌ترین نور تقسیم بر مقادیر سیگنال تاریک‌ترین نور، تا سقف 140 دسی‌بل است.

تکنولوژیIR هوشمند

برای بالا بردن میزان عملکرد IR، در این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF، هم از لحاظ ساختار و هم از لحاظ تکنولوژی نوآوری صورت گرفته است. تکنولوژی IR II هوشمند پیشرفته‌ی این دوربین، متضمن عملکرد فوق‌العاده‌ی IR است؛ این کار با ترکیب یک چراغ نور بالای جلوی خودرو و دو چراغ نور پایین جلوی خودرو و قابلیت تنظیم شدت نور صورت می‌گیرد. میزان انتقال نور مادون قرمز با کمک پنل ضدانعکاسی IR به شدت افزایش پیدا می‌کند؛ پنلی که برای داشتن تاثیر بهتر IR طراحی شده است.

طراحی مکانیکی سه-محوره

این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF دارای طراحی مکانیکی سه-محوره برای تنظیم سریع و آسان زاویه‌ی دید دوربین است، قابلیتی که امکان جانمایی دقیق دوربین را به شما می‌دهد.

میکروفون داخلی پیشرفته

با کمک میکروفون داخلی که از کدک پیشرفته استفاده می‌کند، این دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام موتوردار و با فوکوس خودکار AF قادر به ارائه‌ی صداهایی واضح‌تر است. همچنین قابل ذکر است که آیریویژن از فیلتر غشایی تفلون PTFE برای محفاظت از میکروفون داخلی خود استفاده می‌کند. آیریویژن با ارائه‌ی محصولی مطابق با استاندارد IP67 (مقاومت در برابر تغییرات آب‌و‌هوایی)، متضمن عملکرد قابل‌اعتماد دوربین خود است.

جعبه‌ی انشعابات یکپارچه

جعبه‌ی انشعابات یکپارچه و با طراحی خوب و مخصوصا ساختار صدفی شکل این دوربین متضمن نصب کارآمد و آسان آن است. این ساختار فضا را بزرگ می‌کند تا کابل‌های ارتباطی تروتمیز و مثل آب خوردن درون جعبه قرار بگیرند. با کمک فیش‌های لاستیکی و واشرهای لاستیکی، این دوربین متضمن استاندارد IP67 است. جعبه‌ی انشعابات یکپارچه‌ی این دوربین، تحت هرگونه شرایط دشواری قادر به ارائه‌ی عملکردی پایدار است.

پشتیبانی از SIP/VoIP

 

دوربین تحت شبکه‌ی مینی دام، موتوردار و با فوکوس خودکار AF و مدل H.265+ آیریوژن دارای عملکردهای مطرح این صنعت، یعنی SIP/VoIP و پخش ویدئویی برای گوشی‌های موبایل‌ و تماس‌های تصویری است.

این فایل را از اینجا دریافت کنید