دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

راهکار SIP – VOIP آیریویژن

 

راهکار ویپ VoIP (صدا روی پروتکل اینترنت) آیریویژن کاربران را قادر می‌سازد که سیستم تلفنی VoIP را با دوربین‌های تحت شبکه SIP خود ترکیب کنند تا یک راهکار امن، مقرون‌به‌صرفه و با مدیریت آسان را بسازند. دوربین‌های تحت شبکه‌ی مجهز به پروتکل سیپ SIP از این مزیت برخوردارند که می‌توانند با راهکار ویپ VoIP تلفیق شوند. دوربین‌های تحت شبکه‌ی مجهز به SIP آیریویژن را می‌توان با سیستم‌های ویپ VoIP تلفیق کرد تا راهکارهای امنیتی کارآمدتر و آسوده‌تری را ایجاد کرد؛ راهکارهایی همچون دریافت اعلان‌های اضطراری و سپس بررسی ویدئوهای زنده‌ی دوربین‌های تحت شبکه از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی یا تماشای اتفاقات در حال وقوع در مقابل دوربین تحت شبکه از طریق تلفن ویپ VoIP.

 

آلارم‌های فعال شده به خاطر وقوع رخدادها را به صورت زنده بررسی کنید.

دوربین‌های تحت شبکه می‌توانند ایمیلی حاوی یک تصویر ثابت و بدون تحرک را برای کاربران ارسال کنند تا آنها را نسبت به رخداد به وقوع پیوسته آگاه سازند، اما یک تصویر ثابت برای توصیف چیزی که در حال وقوع است کافی نیست. به لطف پروتکل سیپ SIP، دوربین‌های تحت شبکه‌ی آیریویژن قادر به برقراری تماس هستند و به محض وقوع یک رخداد، پخش زنده‌ی ویدئویی و همچنین صدای ویدئو را به صورت زنده به تلفن ویپ VoIP کاربر مخابره می‌کنند؛ چنین قابلیتی از ارسال یک ایمیل به مراتب کارآمدتر است.

 

می‌توانید در هر زمان و در هر مکانی به نظارت بپردازید.

این روزها، دستگاه‌های سازگار با تکنولوژی سیپ SIP در همه جا حضور دارند و هیچ محدودیتی برای کاربری آنها وجود ندارد. کاربران به سادگی می‌توانند آدرس IP دوربین تحت شبکه‌ی آیریویژن را که با دستگاه‌های SIP تلفیق شده شماره‌گیری کنند  تا در هر زمان و در هر مکانی رخدادهای در حال وقوع را ببینند و بشنوند. از آنجایی که دوربین‌های تحت شبکه‌ی آیریویژن مجهز به تکنولوژی SIP هستند، این دوربین‌ها می‌توانند با هر سیستم تلفن VoIP تلفیق شوند تا راهکارهای مختلفی را ایجاد کنند. جدای از تماشای زنده‌ی ویدئوهای نظارتی، کاربران حتی می‌توانند با کسی که باعث آن رخداد شده یا آلارم را به صدا در آورده است از طریق اسپیکر داخلی یا اسپیکر خارجی دوربین‌های تحت شبکه‌ی آیریویژن صحبت کنند.

 

این فایل را از اینجا دریافت کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *