دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

تکنولوژی رادار 3D پیشرفته در دوربین‌های پلاکخوان آیریویژن

 

رادار یک تکنولوژی تشخیصی است که از امواج رادیویی برای تعیین سرعت، محدوده یا زاویه‌ی سوژه‌ها استفاده می‌کند. تکنولوژی رادار 3-بعدی آیریویژن می‌تواند محل و جهت حرکت وسیله‌ی نقلیه را با دقت بالایی شناسایی کند. با استفاده از رادار 3-بعدی و الگوریتم تشخیص پلاک AI، دوربین‌های AI LPR مجهز به رادار آیریویژن می‌توانند اطلاعات همزمان با وقوع رخداد دقیقی را در مورد فاصله‌ی تشخیص، ثبت سرعت حرکت و کنترل جریان ترافیک ارائه کنند. با استفاده از این تکنولوژی، بازبینی و مانیتورینگ ترافیک تا حد زیادی بهینه می‌شود و امنیت حمل‌و‌نقل عمومی تضمین می‌گردد.

 

الگوریتم پلاکخوان AI هوشمند

با کمک الگوریتم AI، قابلیت LPR داده‌های ارزشمندی را از طریق یک مدل یادگیری عمیق (دیپ لرنینگ) از پیش آموزش دیده ارائه می‌نماید و به صورت پیوسته و خودکار به الگوریتم‌های تشخیصی آموزش می‌دهد. دوربین‌های پلاکخوان AI مجهز به رادار آیریویژن علاوه بر تشخیص پلاک خودروها به صورت همزمان با وقوع رخداد، ویژگی‌های دیگری همچون مدل خودر، رنگ آن و سایر موارد را نیز شناسایی می‌کنند. با استفاده از این تکنولوژی اطلاعات ترافیکی مطمئنی ایجاد می‌شود که می‌توان از آنها در جهت  بهبود سطح امنیت و کارایی استفاده نمود.

 

کیفیت تصویر فوق‌العاده

آیریویژن از سنسور 1/2 اینچی به شدت حساس سونی استفاده می‌کند که ظرفیتی تقریبا دو برابر سنسورهای عادی دارد. حساسیت بالای این لنز برای ثبت تصاویر رنگی و واضح حتی در فضاهای بسیار تاریک طراحی شده است. دوربین‌های 3-بعدی همه‌کاره‌ی مجهز به رادار آیریویژن با Super WDR Pro ترکیب شده اند و نرخ فریمی بالایی برابر 100 فریم در ثانیه دارند و تجربه‌ی تماشای ویدئوهایی 4k را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ تصاویر باکیفیتی که با وجود سرعت بالای حرکت، بدون هیچ تاخیری ثبت می‌شوند.

 

به‌کارگیری آسان و ساختار جمع‌و‌جور

دوربین‌های آیریویژن با داشتن لنز با زوم اپتیکال 4/12 برابری خود، تجربه‌ی داشتن دیدی واضح را از فواصل دور در اختیار شما قرار می‌دهند. به عنوان دوربین‌های 3-بعدی همه‌کاره‌ی مجهز به رادار، ماژول رادار مستقیما داخل این دوربین‌ها گنجانده شده است و کاربران به راحتی می‌توانند به نصب آنها بپردازند. اصلا نگران محیط نامساعدی که در آن قرار دارید نباشید، رابط متحرک و جعبه تقسیم یکپارچه‌ی این دوربین به شما این اطمینان را می‌دهد که تروتمیز به کار نصب بپردازید.

 

این فایل را از اینجا دانلود کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *