logo irivision
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

معرفی سری PoE NVR، با کیفیت 4K و H.265

 

سری PoE NVR ، با کیفیت 4K و H.265

NVR 16/8 کاناله با عملکرد 4K UHD

نمایش ویدئوهای UHD

سری PoE NVR با کیفیت 4K و H.265آیریویژن که مجهز به قابلیت‌های قدرتمند کدگشایی و نمایش 4K است، به صورت همزمان می‌تواند تا سقف 2 کانال با کیفیت 4K UHD و 8 کانال  با کیفیت 1080 پیکسلی را با ریزترین جزئیات کدگشایی نماید و تضمین کند که مانیتورینگ ویدئویی به صورت همزمان با وقوع رخداد انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید : انواع دستگاه ضبط دوربین مدار بسته

خروجی چندویدئویی

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن به دو صورت از خروجی‌ چندویدئویی پشتیبانی می‌کند: خروجی‌های مجزا و خروجی‌های همزمان. خروجی‌های نوع اول، چند خروجی را قادر می‌سازند که کانال‌های مختلف را مستقل از هم نمایش بدهند. خروجی‌های نوع دوم، یک کانال را به نمایش همزمان مکان‌های مختلف اختصاص می‌دهند.

 

اتصال و اجرا آسان

PoE NVR سری 5000 آیریویژن دارای 8 پورت PoE مجزاست. به محض اتصال کابل، این NVR به صورت خودکار تصاویر زنده‌ی دوربین‌های تحت شبکه را شناسایی، پیکربندی و پخش می‌کند.

گزینه‌های ذخیره‌سازی منعطف

با پشتیبانی همزمان از جریان ویدئویی اصلی و جریان ویدئویی ثانویه، قابلیت ضبط دو جریان ویدئویی به شما این امکان را می‌دهد که با دست باز، جریان ویدئویی موردنظر خود را با توجه به پهنای باند موجود انتخاب کنید.

 

بیشتر بخوانید : قیمت دوربین مداربسته دید در شب

تغییر کدگذاری

با توجه به قابلیت‌های سی.پی.یو، تغییر کدگذاری یک تجربه‌ی ویدئویی راحت و روان را مخصوصا برای بازپخش از راه دور و با وجود اتصال اینترنت ضعیف تضمین می‌کند؛ این کار با کم کردن داده‌های جاری و از طریق پایین آوردن رزولوشن یا وضوح تصویر، نرخ بیتی یا نرخ فریم انجام می‌شود.

ضبط دو جریان ویدئویی

با پشتیبانی همزمان از جریان ویدئویی اصلی و جریان ویدئویی ثانویه، قابلیت ضبط دو جریان ویدئویی به شما این امکان را می‌دهد که با دست باز، جریان ویدئویی موردنظر خود را با توجه به پهنای باند موجود انتخاب کنید.

 

کارایی

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن دارای عملکردهایی است که یک سیستم با استفاده‌ی آسان را تضمین می‌کند. عملکردهایی چون: بازپخش آسان، پشتیبان‌گیری آسان، مدیریت فایل و پیکربندی آسان.

ANR

به عنوان یک عملکرد پشتیبان، ANR می‌تواند در صورت قطعی اینترنت، داده‌های ویدئویی را به صورت خودکار روی کارت حافظه‌ی دوربین ذخیره نماید و پس از اتصال جریان اینترنت، ویدئوهای ضبط شده را به NVR منتقل نماید و یک سیستم قابل‌اطمینان را تضمین کند

RAID 0/1/5/6/10

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن از قبل با سطوح مختلف استانداردهای RAID (10/6/5/1/0) پیکربندی شده است. این دستگاه می‌تواند سیستم را با توجه به نیازهای فوق‌العاده و عملکردی خاص پیکربندی کند تا داده‌ها با اطمینان ذخیره شوند و از بین نروند.

 

مدیریت VCA هوشمند

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن از پیکربندی آلارم و جستجو با توجه به رخداد VCA هوشمند آیریویژن پشتیبانی می‌کند. به محض تشخیص رخدادهای مشکوک، دستگاه‌ها می‌توانند آلارم‌ها را به صدا در بیاورند و شروع به ضبط کنند؛ این کار به شما کمک می‌کند تا کارآمدی نظارت ویدئوی را بالا ببرید.

مدیریت ANPR شرکتی

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن (MS-N5008-UT/MS-N5016-UT) که به عنوان سیستم مدیریت ANPR شرکتی تعریف شده است، به مرکز مدیریتی تبدیل می‌شود که به بازبینی ترافیک می‌پردازد: پیش‌نمایش زنده‌ی پلاک خودروها، تجزیه‌و‌تحلیل هوشمند و سایر تنظیمات پرجزئیات.

 

مدیریت عملکردهای پیشرفته

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن، دسترسی به گستره‌ی عظیمی از دوربین‌های آیریوژن را به شما می‌دهد و سازگاری یکپارچه با عملکردهای پیشرفته‌ی آیریویژن را تضمین می‌کند: دنباله‌روی خودکار PTZ/چشم ماهی، دنباله‌روی دستی PTZ، نقشه‌ی حرارتی و اعوجاج‌گیری چشم ماهی.

رابط‌های چندمنظوره

سری 4K PoE NVR و H.265 آیریویژن، ردیف مجهزی از پورت‌های مختلف را داراست: یک پورت HDMI، یک پورت VGA، ورودی/خروجی آلارم، ورودی/خروجی صدا و یک پورت LAN  و غیره. داشتن مجموعه‌ی کاملی از رابط‌های مختلف، تمامی ویژگی‌های لازم را برای نظارت کارآمد در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *