دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

نصب توکار دوربین‌های دام آیریویژن

 

نصب نامحسوس: ویژه‌ی حفاظتی تمام‌وکمال

ویژگی برجسته و چشمگیر نصب توکار در نامحسوسی و پنهان بودن آن نهفته است. این نوع نصب به دوربین‌ها اجازه می‌دهد تا درون سقف قرار بگیرند، به صورتی که فقط قسمت دام دوربین از آن بیرون بیرون بزند. چنین نصبی دوربین‌ها را قادرمی‌سازد که بدون جلب توجه افراد نسبت به حضور دوربین در محیط، به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به محفاظت از دارایی‌های شما بپردازند. و با کمک پوشش‌های دام دودی به آسانی می‌توانید جهت لنز دوربین را پنهان کنید تا افراد متوجه جهت قرارگیری آن نشوند.

 


نصب سریع و آسان، بدون هیچ دردسری

 

برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی بهتر، آیریویژن محصولات خود را از دید نصاب‌ها طراحی می‌کند و تلاشش بر آن است که فرایند نصب را آسان سازد و سرعت ببخشد. برای نصب دوربین‌ها درون سقف، فقط به 3 پیچ و یک پوشش حلقه‌ای مغناطیسی احتیاج است که به راحتی می‌توان آن را روی سقف چفت کرد.

 

 


 

نصب تمیز و زیبا برای داشتن ظاهری بهتر از لحاظ بصری

از آنجایی که این دوربین‌ها به صورت توکار درون سقف قرار می‌گیرند می‌توان آنها را به صورت یکپارچه و یکدست با محیط اطراف ترکیب کرد؛ این نوع نصب از شلوغی فضا جلوگیری می‌کند و مزاحمت بصری ایجاد شده در فضای داخلی مکان موردنظر را به حداقل می‌رساند تا از تمیزی ومرتب بودن کار اطمینان حاصل گردد.

 

مدل‌ دوربین‌های مناسب این نوع نصب و لوازم جانبی سازگار

در پاسخ به تقاضای بازار، اغلب دوربین‌های دام آیریویژن به همراه ویژگی نصب توکار ارائه شده‌اند؛ از خط تولید محصولات ساده و ابتدایی گرفته تا خط جدیدترین محصولات، این ویژگی در تمامی این دوربین‌ها گنجانده شده است تا پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان باشد.

 

کاربردها

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *