دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

سری مینی NVR، با کیفیت 4K و H.265

NVR 8/4 کاناله با سایزی بسیار کوچک

نمایش ویدئوهای UHD

نمایش ویدئوهای UHD

مینی NVRهای 4K آیریویژن که مجهز به قابلیت‌های قدرتمند کدگشایی و پخش 4K هستند، به صورت همزمان می‌توانند تا سقف 1 کانال با کیفیت 4K UHD و 4 کانال با کیفیت 1080 پیکسلی را با ریزترین جزئیات کدگشایی نمایند و تضمین کنند که مانیتورینگ ویدئویی به صورت همزمان با وقوع رخداد انجام می‌شود.

گزینه‌های ذخیره‌سازی منعطف

گزینه‌های ذخیره‌سازی منعطفی همچون هارد درایوها HDD و NAS که در سری مینی NVRهای 4K آیریویژن وجود دارند، آزادی عمل بیشتری را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف ذخیره‌سازی به شما می‌دهند.

ضبط دو جریان ویدئویی

با پشتیبانی همزمان از جریان ویدئویی اصلی و جریان ویدئویی ثانویه، قابلیت ضبط دو جریان ویدئویی به شما این امکان را می‌دهد که با دست باز، جریان ویدئویی موردنظر خود را با توجه به پهنای باند موجود انتخاب کنید.

 

کارایی

مینی NVRهای 4K آیریویژن دارای گستره‌ای از عملکردها هستند که یک سیستم با استفاده‌ی آسان را تضمین می‌کنند. عملکردهایی چون: بازپخش آسان، پشتیبان‌گیری آسان، مدیریت فایل و پیکربندی آسان.

ANR

به عنوان یک عملکرد پشتیبان، ANR می‌تواند در صورت قطعی اینترنت، داده‌های ویدئویی را به صورت خودکار روی کارت حافظه‌ی دوربین ذخیره نماید و پس از اتصال جریان اینترنت، ویدئوهای ضبط شده را به NVR منتقل نماید و یک سیستم قابل‌اطمینان را تضمین کند.

 

مدیریت VCA هوشمند

 

مینی NVRهای 4K آیریویژن از پیکربندی آلارم و جستجو با توجه به رخداد VCA هوشمند آیریویژن پشتیبانی می‌کنند. به محض تشخیص رخدادهای مشکوک، دستگاه‌ها می‌توانند آلارم‌ها را به صدا در بیاورند و شروع به ضبط کنند؛ این کار به شما کمک می‌کند تا کارآمدی نظارت ویدئوی را بالا ببرید.

مدیریت ANPR شرکتی

سری مینی NVR، 4K و 265.H آیریویژن که به عنوان سیستم مدیریت ANPR شرکتی تعریف شده است، به مرکز مدیریتی تبدیل می‌شود که به بازبینی ترافیک می‌پردازد: پیش‌نمایش زنده‌ی پلاک خودروها، تجزیه‌و‌تحلیل هوشمند و سایر تنظیمات پرجزئیات.

 

مدیریت عملکردهای پیشرفته

مینی NVRهای 4K آیریویژن دسترسی به گستره‌ی عظیمی از دوربین‌های آیریوژن را به شما می‌دهند و سازگاری یکپارچه با عملکردهای پیشرفته‌ی آیریویژن را تضمین می‌کنند: دنباله‌روی خودکار PTZ/چشم ماهی، دنباله‌روی دستی PTZ، نقشه‌ی حرارتی و اعوجاج‌گیری چشم ماهی.

 

اندازه‌ی بسیار کوچک

 

با سایز بسیار کوچک 220 میلی‌مترx 200 میلی‌مترx 43.6 میلی‌متری، این محصول دارای طراحی فشرده و نکته‌بینانه‌ای می باشد که چیزی از عملکرد آن کم نمی‌کند؛ این سیستم‌ راه‌های آسان‌تری را برای تضمین مدیریت ویدئویی باکیفیت ارائه می‌کند.

طراحی حرارتی

پنل فلزی پایین، گرما را به شکلی کارآمد خارج می‌کند. به صورت همزمان، سوراخ‌های تهویه‌ی تعبیه شده در کناره و پایین این پنل‌ها و پنل‌های پشتی و پایینی جریان هوا را به حداکثر می‌رسانند و گرما را به بیرون هدایت می‌کنند؛ بدین شکل می‌توان مطمئن شد که تحت شرایط مختلف بارگذاری، گرما به بیرون از دستگاه منتقل می‌شود.

 

رابط‌های چندمنظوره

مینی NVRهای 4K آیریویژن ، ردیف مجهزی از پورت‌های مختلف را دارا هستند: یک پورت HDMI، دو پورت USB و یک پورت LAN. داشتن مجموعه‌ی کاملی از رابط‌های مختلف، تمامی ویژگی‌های لازم را برای نظارت کارآمد در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

این فایل را از اینجا دریافت کنید