دوربین مداربسته آیریویژن
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

نقشه‌ی حرارتی پیشرفته

 

به عنوان یک تجزیه‌و‌تحلیل آماری تعبیه شده در خود سیستم، قابلیت نقشه‌ی حرارتی یا هیت-مَپ آیریویژن یک تکنولوژی پیشرفته است که قدرتی فراتر از امنیت به شما می‌دهد. این تکنولوژی به شما اجازه می‌دهد تا تنها با نصب سری دوربین‌های AI (مجهز به هوش مصنوعی) آیریویژن (به جز دوربین‌های سری PTZ و LPR) در فروشگاه خود ببینید که شلوغ‌ترین محل فروشگاه کجاست و متوجه رفتار مشتریان خود شوید. همچنین از این تکنولوژی می‌توان جهت ارزیابی ترافیک مناطق پرازدحامی همچون موزه‌ها، اتوبان‌ها و شهربازی‌ها استفاده کرد.

 

مزایای نقشه‌ی حرارتی آیریویژن

 

دنباله‌روی مشتریان به صورت زنده

مسیر و حرکات مشتریان را به صورت زنده در فروشگاه خود دنباله‌روی و ثبت کنید؛ با این کار می‌توانید مطمئن شوید که همه چیز از پیش تحت کنترل شماست و دقیق متوجه شوید که آنها ایستادن در چه مکان‌هایی را ترجیح می‌دهند.

 

 

بهبود و ارتقاء چینش فروشگاه

مناطقی که از نظر مشتریان شما جذاب‌تر هستند را کشف کنید. تکنولوژی نقشه‌ی حرارتی آیریویژن به شما کمک می‌کند تا تصمیمات کارآمدی را در مورد محل قرارگیری محصولات و چینش قفسه‌هایتان بگیرید.

 

 

گزارش‌های پرجزئیات برای مدیران

با کمک پیکربندی‌های باجزئیات و گزارش‌های واضح گرافیکی زمانی/مکانی مختلف می‌توانید اطلاعات تصویری و ارزشمندی را به دست آورید که با کمک راهکارهای خرده‌فروشی هوشمندتر تا حد زیادی به مدیریت هوشمندانه‌ی بیزینس شما کمک می‌کنند.

 

 

به‌کارگیری آسان

برای استفاده از عملکرد نقشه‌ی حرارتی آیریویژن، فقط به یک دوربین AI آیریویژن (به جز سری دوربین‌های PTZ و LPR) نیاز است و به هیچ دستگاه دیگری احتیاج نیست. با پشت سر گذاشتن چند مرحله‌ی آسان برای نصب می‌توانید خیلی سریع به این تکنولوژی دسترسی داشته باشید؛ این تکنولوژی تجربه‌ی کاربری واقعا راحت و آسوده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

نقشه‌ی حرارتی آیریویژن را چطور باید نصب کرد؟

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *